Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leidiane

Është emri yt Leidiane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leyton, Louden, Lytton, Lotan, Layton, Lathan, Lawton, Leathan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ledina, Laudine, Lidwina, Lydian, Lodema, Litonya, Laodamia, Ludwina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Leidiane's në Facebook. Pozicioni #203908
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LeidianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leidiane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leidiane? Voto për emrin tënd