Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lambert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lambert.
Është emri yt Lambert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Lamberta, Lambertha, Lambrecht, Lammert, Lamprecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Lombard, Lamberto, Linford, Lambrett, Lanford, Lynford, Limbert, Lamfert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lamberta, Limberta, Lambertha, Linn-Britt
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5650 Lambert's në Facebook. Pozicioni #9288
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1922
Komente nga LambertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lambert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lambert? Voto për emrin tënd