Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lambertha

Është emri yt Lambertha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lambert
Djem me tinguj të ngjashëm:Lombard, Lambert, Lamberto, Linford, Lambrett, Lanford, Lynford, Limbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lamberta, Limberta, Linn-Britt
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Lambertha's në Facebook. Pozicioni #1112807
Kategoritë:
Komente nga LamberthaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lambertha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lambertha? Voto për emrin tënd