Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linford

Është emri yt Linford? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lombard, Lambert, Lamberto, Lambrett, Lynford, Lanford, Lamfert, Limbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lamberta, Limberta, Lambertha, Linn-Britt
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Linford's në Facebook. Pozicioni #42421
Kategoritë:
Komente nga LinfordPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linford? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linford? Voto për emrin tënd