Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lamberto

Është emri yt Lamberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:land beorht
Djem me tinguj të ngjashëm:Lombard, Lambert, Linford, Lambrett, Lanford, Lynford, Limbert, Lamfert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lamberta, Limberta, Lambertha, Linn-Britt
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1840 Lamberto's në Facebook. Pozicioni #21872
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LambertoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lamberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lamberto? Voto për emrin tënd