Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lamberta

Është emri yt Lamberta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lambert
Djem me tinguj të ngjashëm:Lombard, Lambert, Lamberto, Linford, Lambrett, Lanford, Lynford, Limbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Limberta, Lambertha, Linn-Britt
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Lamberta's në Facebook. Pozicioni #766264
Kategoritë:
Komente nga LambertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lamberta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lamberta? Voto për emrin tënd