Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lammert

Është emri yt Lammert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lambert
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonard, Lenard, Lennart, Lennard, Leonhard, Linard, Lummert, Lamherto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonarda, Lēnerte, Lenny Wiarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Lammert's në Facebook. Pozicioni #195792
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga LammertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lammert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lammert? Voto për emrin tënd