Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Katiane

Është emri yt Katiane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kajetan, Kaden, Kayden, Kadan, Kaiden, Kyden, Ketan, Kadin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katina, Kotone, Katiana, Katyin, Katine, Kiden, Kadian, Katanyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Katiane's në Facebook. Pozicioni #181728
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga KatianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katiane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katiane? Voto për emrin tënd