Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karol

Është emri yt Karol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Kral, Karl, Karel, Kirill, Kaarl, Kyrell, Kiril, Karlo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karla, Karley, Karlie, Karli, Karly, Kiral, Karola, Karely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 121 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 101 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 109 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21925 Karol's në Facebook. Pozicioni #3155
Kategoritë:Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga KarolPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karol? Voto për emrin tënd