Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaapo

Është emri yt Kaapo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kube, Kuba, Keshav, Kobe, Kippie, Kip, Koby, Kashvi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kebab, Kaja Sofie, Keva, Kavya, Kevia, Kaukab, Kaba, Kivi
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Kaapo's në Facebook. Pozicioni #326016
Kategoritë:Popullore fund emrat boy
Komente nga KaapoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaapo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaapo? Voto për emrin tënd