Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jelka

Është emri yt Jelka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jelle
Djem me tinguj të ngjashëm:Julius, Jules, Juliusz, Jillis, Joseluis, Jolke, Juelz, Jilles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julija, Jelske, Jelisa, Julissa, Jolice, Julja, Juuls, Julika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Jelka's në Facebook. Pozicioni #68155
Kategoritë:Emrat Frisian - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga JelkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jelka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jelka? Voto për emrin tënd