Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jackeline

Është emri yt Jackeline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Julian, Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juliana, Jacqueline, Jolina, Joseline, Julianne, Jelena, Julina, Joslin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 80 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7170 Jackeline's në Facebook. Pozicioni #7674
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga JackelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jackeline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jackeline? Voto për emrin tënd