Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iza

Është emri yt Iza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ise
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10090 Iza's në Facebook. Pozicioni #5894
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga IzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iza? Voto për emrin tënd