Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivar

Është emri yt Ivar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ivarr
Variante:Yvar
Djem me tinguj të ngjashëm:Iver, Ibar, Ivor, Ibro, Ibhar, Ivarr, Ibere, Ifor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ibri, Ivria, Ivory, Ibari, Ivori, Ifrah, Ifra, Ivora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4055 Ivar's në Facebook. Pozicioni #12037
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore etiopian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga IvarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivar? Voto për emrin tënd