Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yvar

Është emri yt Yvar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ivar
Djem me tinguj të ngjashëm:Yavor, Yaver, Yeffrey, Yeffry, Yefer, Yefri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Youffra, Yuber, Yefry
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Yvar's në Facebook. Pozicioni #311190
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YvarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yvar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yvar? Voto për emrin tënd