Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivory

Është emri yt Ivory? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ivor
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivar, Iver, Ibar, Ivor, Ibro, Ivarr, Ibhar, Ibere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ibri, Ivria, Ibari, Ivori, Ifrah, Ifra, Ivora, Ivorie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13600 Ivory's në Facebook. Pozicioni #4631
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga IvoryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivory? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivory? Voto për emrin tënd