Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ifor

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ifor.
Është emri yt Ifor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lord
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ivor
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivar, Iver, Ibar, Ivor, Ibro, Ibhar, Ivarr, Ibere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ibri, Ivria, Ivory, Ibari, Ivori, Ifrah, Ifra, Ivora
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Ifor's në Facebook. Pozicioni #97521
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IforPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ifor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ifor? Voto për emrin tënd