Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ivor

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ivor.
Është emri yt Ivor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lord
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ivarr
Variante:Ifor, Iver, Ivory
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivar, Iver, Ibar, Ibro, Ivarr, Ibhar, Ibere, Ifor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ibri, Ivria, Ivory, Ibari, Ivori, Ifrah, Ifra, Ivora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8260 Ivor's në Facebook. Pozicioni #6860
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga IvorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivor? Voto për emrin tënd