Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ischa

Është emri yt Ischa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Isha
Djem me tinguj të ngjashëm:Isak, Isaac, Izacco, Ige, Isao, Issac, Isiah, Isaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ike, Isha, Ika, Iskje, Icah, Isosa, Izzi, Ixy
Vlerësimi:
3.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Ischa's në Facebook. Pozicioni #138820
Kategoritë:Popullore sllovak emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore vajzë në Pakistan




Komente nga Ischa



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ischa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ischa? Voto për emrin tënd