Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Indi

Është emri yt Indi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Imad, Ionut, Imt, Imeda, Imte, Into, Iemwnt, Inaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:India, Indiya, Inda, Inte, Ineta, Inonanta, Indy, Indu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3985 Indi's në Facebook. Pozicioni #12214
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat e shkurtër
Komente nga IndiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Indi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Indi? Voto për emrin tënd