Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iker

Është emri yt Iker? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Igor, Isar, Ikar, Ikra, Ichiro, Iswar, Isuraeru, Ichirou
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isra, Izaura, Izar, Iqra, Izara, Izarre, Izarra, Isora
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1745 Iker's në Facebook. Pozicioni #22729
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore rumun emrat boy - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga IkerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iker? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iker? Voto për emrin tënd