Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Honoré

Është emri yt Honoré? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Honor
Djem me tinguj të ngjashëm:Henry, Heiner, Henri, Homero, Homer, Hamar, Hammer, Henrry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Humaira, Honor, Hanar, Henar, Hemera, Honora, Humayrah, Himari
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 820 Honoré's në Facebook. Pozicioni #39547
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga HonoréPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Honoré? Voto për emrin tënd


Është emri yt Honoré? Voto për emrin tënd