Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Godwin

Është emri yt Godwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godewijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaetano, Gitano, Gwidon, Gideon, Gedeon, Gideoni, Godana, Gastone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaetana, Giustina, Gaetane, Gustina, Gitana, Gautami, Gudine, Gajadin
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21760 Godwin's në Facebook. Pozicioni #3177
Kategoritë:
Komente nga GodwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Godwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Godwin? Voto për emrin tënd