Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gitana

Është emri yt Gitana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaetano, Gitano, Gwidon, Gideon, Godwin, Gideoni, Gedeon, Godana
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaetana, Giustina, Gaetane, Gustina, Gautami, Gudine, Gajadin, Gudny
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 785 Gitana's në Facebook. Pozicioni #40799
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga GitanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gitana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gitana? Voto për emrin tënd