Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gideon

Është emri yt Gideon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gidon
Variante:Gedeon, Gidon, Γεδεων
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaetano, Gitano, Gwidon, Godwin, Gedeon, Gideoni, Godana, Gastone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaetana, Giustina, Gaetane, Gustina, Gitana, Gautami, Gudine, Gajadin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28915 Gideon's në Facebook. Pozicioni #2529
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1881




Komente nga Gideon



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gideon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gideon? Voto për emrin tënd