Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gaetano

Është emri yt Gaetano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cajetanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Gitano, Gwidon, Gideon, Godwin, Gedeon, Gideoni, Godana, Gastone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaetana, Giustina, Gaetane, Gustina, Gitana, Gautami, Gudine, Gajadin
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4205 Gaetano's në Facebook. Pozicioni #11691
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Po emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1927
Komente nga GaetanoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gaetano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gaetano? Voto për emrin tënd