Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giustina

Është emri yt Giustina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaetano, Gitano, Gwidon, Gideon, Godwin, Gideoni, Gedeon, Godana
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaetana, Gaetane, Gustina, Gitana, Gautami, Gudine, Gajadin, Gudny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 310 Giustina's në Facebook. Pozicioni #79759
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiustinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giustina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giustina? Voto për emrin tënd