Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gideoni

Është emri yt Gideoni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaetano, Gitano, Gwidon, Gideon, Godwin, Gedeon, Godana, Gastone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaetana, Giustina, Gaetane, Gustina, Gitana, Gautami, Gudine, Gajadin
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Gideoni's në Facebook. Pozicioni #520366
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga GideoniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gideoni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gideoni? Voto për emrin tënd