Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ghislaine

Është emri yt Ghislaine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gislenus
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Giuliano, Galan, Galen, Glenn, Gaylon, Ghislain, Glynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giuliana, Guillelmina, Galiana, Gulielma, Galiena, Gillian, Glennie, Glenne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3385 Ghislaine's në Facebook. Pozicioni #13847
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga GhislainePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ghislaine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ghislaine? Voto për emrin tënd