Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faustus

Është emri yt Faustus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Faust, Fausta, Faustin, Faustina, Faustino, Fausto
Djem me tinguj të ngjashëm:Festus, Festos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fijtje, Fauzia Da Ausia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Faustus's në Facebook. Pozicioni #121254
Kategoritë:Emra latin
Komente nga FaustusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faustus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faustus? Voto për emrin tënd