Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fausta

Është emri yt Fausta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Faustus
Djem me tinguj të ngjashëm:Faust, Fausto, Faste, Fasahat, Fshd, Fekitoa, Fasaahat, Faustuo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fauste, Fujita, Fight, Faquita, Fabio Augusto, Fauzita, Fosetta, Faza Saidah
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 800 Fausta's në Facebook. Pozicioni #40258
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga FaustaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fausta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fausta? Voto për emrin tënd