Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fausto

Është emri yt Fausto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Faustus
Djem me tinguj të ngjashëm:Faust, Faste, Fasahat, Fshd, Fekitoa, Fasaahat, Faustuo, Fast
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fausta, Fauste, Fujita, Fight, Faquita, Fabio Augusto, Fosetta, Fauzita
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8105 Fausto's në Facebook. Pozicioni #6966
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga FaustoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fausto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fausto? Voto për emrin tënd