Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Festus

Është emri yt Festus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Phestos, Φηστος
Djem me tinguj të ngjashëm:Faustus, Festos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fijtje, Fauzia Da Ausia
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7480 Festus's në Facebook. Pozicioni #7407
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga FestusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Festus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Festus? Voto për emrin tënd