Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faustina

Është emri yt Faustina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Faustus
Djem me tinguj të ngjashëm:Faustino, Faustin, Fachtna, Fastwin, Faustinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Faustine, Fokkedien, Fujiatma, Fstima, Festime
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4295 Faustina's në Facebook. Pozicioni #11493
Kategoritë:
Komente nga FaustinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faustina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faustina? Voto për emrin tënd