Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faustin

Është emri yt Faustin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Faustus
Djem me tinguj të ngjashëm:Faustino, Fachtna, Fastwin, Faustinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Faustine, Faustina, Fokkedien, Fujiatma, Fstima, Festime
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Faustin's në Facebook. Pozicioni #42464
Kategoritë:Popullore francez emrat boy
Komente nga FaustinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faustin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faustin? Voto për emrin tënd