Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabius

Është emri yt Fabius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fabianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Fico, Foka, Fayaz, Faas, Faik, Fox, Fos, Fiske
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fawzia, Foke, Fayza, Faiza, Fizza, Fiza, Faiga, Feyza
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Fabius's në Facebook. Pozicioni #111939
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FabiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabius? Voto për emrin tënd