Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eredo

Është emri yt Eredo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdi, Ert, Erhart, Eward, Erhardt, Ewart, Erhard, Eweheorde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erda, Erita, Erith, Eritia, Eartha, Eritha, Erytheia, Ertha
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Redi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arsilda, Ernada
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Eredo


Eredo ( 23 vjeç) 2016-10-21
dua te di kuptimin e emrit tim nese mundeni te ma thoni ..me shkruani ne email faleminderit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eredo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eredo? Voto për emrin tënd