Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elsa Gjondedaj

Është emri yt Elsa Gjondedaj? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Flamur, Ervis
Emrat e motrave:Vasilika, Ilvana, Donika, Marinela
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 14 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 14 shkronja
Komente nga Elsa GjondedajPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elsa Gjondedaj? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elsa Gjondedaj? Voto për emrin tënd