Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Driand

Është emri yt Driand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Durand, Diarmuid, Durante, Drummond, Dermid, Dermot, Durant, Diarmad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorinda, Drinda, Dhea Rahmawati, Darmawati, Duranda, Dorenda, Darnetta, Dorinthe
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Andi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Driand's në Facebook. Pozicioni #1238152
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja




Komente nga Driand


Driand ( 3 vjeç) 2016-06-02
dua ta di kuptimin e tij

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Driand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Driand? Voto për emrin tënd