Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dolf

Është emri yt Dolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dolph, Detlev, Delfo, Detlef, Delf, Dilivio, Delphi, Dileep
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delphia, Dalva, Delpha, Délibáb, Dulfay, Delphie, Dlyope, Ditlev
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1400 Dolf's në Facebook. Pozicioni #26764
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër
Komente nga DolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dolf? Voto për emrin tënd