Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delpha

Është emri yt Delpha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dolph, Detlev, Delfo, Dolf, Detlef, Delf, Dilivio, Delphi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delphia, Dalva, Délibáb, Dulfay, Delphie, Dlyope, Ditlev, Dudlova
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 585 Delpha's në Facebook. Pozicioni #50487
Kategoritë:
Komente nga DelphaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delpha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delpha? Voto për emrin tënd