Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Detlev

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Detlev.
Është emri yt Detlev? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lief
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Detlef
Djem me tinguj të ngjashëm:Dolph, Delfo, Dolf, Detlef, Delf, Dilivio, Delphi, Dileep
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delphia, Dalva, Delpha, Délibáb, Dulfay, Delphie, Dlyope, Ditlev
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 480 Detlev's në Facebook. Pozicioni #58301
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga DetlevPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Detlev? Voto për emrin tënd


Është emri yt Detlev? Voto për emrin tënd