Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dolph

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dolph.
Është emri yt Dolph? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Detlev, Delfo, Dolf, Detlef, Delf, Dilivio, Delphi, Dileep
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delphia, Dalva, Delpha, Délibáb, Dulfay, Delphie, Dlyope, Ditlev
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1335 Dolph's në Facebook. Pozicioni #27730
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1887 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga DolphPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dolph? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dolph? Voto për emrin tënd