Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delphie

Është emri yt Delphie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dolph, Detlev, Delfo, Dolf, Detlef, Delf, Dilivio, Delphi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delphia, Dalva, Delpha, Délibáb, Dulfay, Dlyope, Ditlev, Dudlova
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Delphie's në Facebook. Pozicioni #170713
Kategoritë:
Komente nga DelphiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delphie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delphie? Voto për emrin tënd