Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diethard

Është emri yt Diethard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Daiderd, Theodardus
Djem me tinguj të ngjashëm:Dard, Doroteio, Doherty, Duardo, Derward, Durward, Durwood, Diard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorotea, Dorothea, Dorita, Dorothy, Darda, Dorrit, Dorothee, Drita
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Diethard's në Facebook. Pozicioni #363170
Kategoritë:
Komente nga DiethardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diethard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diethard? Voto për emrin tënd