Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deylin

Është emri yt Deylin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dylan, Dilon, Daylan, Daylon, Dalyn, Daylin, Dolen, Diylan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalina, Dilan, Delanna, Dalena, Delina, Dylana, Delene, Delanei
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Deylin's në Facebook. Pozicioni #226587
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DeylinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deylin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deylin? Voto për emrin tënd