Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cliff

Është emri yt Cliff? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Clifford
Djem me tinguj të ngjashëm:Chaleb, Clive, Colby, Colbie, Collby, Caleb, Clyff, Cleve
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clove, Chelby, Calybe, Cleva, Calva, Calliope, Chelfey, Cylvia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 102825 Cliff's në Facebook. Pozicioni #927
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga CliffPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cliff? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cliff? Voto për emrin tënd