Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chaleb

Është emri yt Chaleb? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caleb
Djem me tinguj të ngjashëm:Cliff, Clive, Colby, Colbie, Collby, Caleb, Cleve, Clyff
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clove, Chelby, Calybe, Cleva, Calva, Calliope, Chelfey, Cylvia
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Chaleb's në Facebook. Pozicioni #643801
Kategoritë:
Komente nga ChalebPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chaleb? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chaleb? Voto për emrin tënd