Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Collby

Është emri yt Collby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:colby
Djem me tinguj të ngjashëm:Chaleb, Cliff, Clive, Colby, Colbie, Caleb, Clyff, Cleve
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clove, Chelby, Calybe, Cleva, Calva, Calliope, Chelfey, Cylvia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Collby's në Facebook. Pozicioni #530522
Kategoritë:
Komente nga CollbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Collby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Collby? Voto për emrin tënd