Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caleb

Është emri yt Caleb? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Caleph, Chaleb, Kaleb, Χαλεβ, Kalev, כָּלֵב
Djem me tinguj të ngjashëm:Chaleb, Cliff, Clive, Colby, Colbie, Collby, Clyff, Cleve
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clove, Chelby, Calybe, Cleva, Calva, Calliope, Chelfey, Cylvia
Vlerësimi:
5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 193000 Caleb's në Facebook. Pozicioni #521
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore sllovak emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga CalebPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caleb? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caleb? Voto për emrin tënd